PLÁNOVANÉ KUCHYNSKÉ LINKY
NEVÁHAJTE A SPLŇTE SI SVOJ SEN O NOVEJ KUCHYNI - S NAMI TO DOKÁŽETE!
Plánované kuchynské linky, alebo inak povedané kuchyne na mieru, sa navrhujú na základe individuálnych požiadaviek zákazníka. Kuchyňa sa navrhne kombináciou sériovo vyrábaných modulov podľa potrieb zákazníka a podľa zameraných priestorov s prihliadnutím na dodržanie správnych funkčných zón. V prípade potreby sa moduly upravujú na presnú mieru. Zákazník si môže voliť prevedenie materiálov, dekorov, vnútorného vybavenia, úchytiek a pod.
MONTÁŽ A ZÁRUKA KUCHYNSKÝCH LINIEK
Montáž vykonávajú priamo pracovníci spoločnosti Sanas,a.s., ktorí kuchyňu kompletovali. V tomto prípade platí na kuchynskú linku záruka 5 rokov. V tejto kategórii kuchýň sú kuchyne najlacnejšie s porovnateľnou konkurenciou na Slovensku.
BASIC
KUCHYNSKÉ LINKY BASIC SÚ VYROBENÉ V PREVEDENÍ KORPUSU AJ PREDNEJ PLOCHY Z MATERIÁLU L-DTD -LAMINOVANEJ DREVOTRIESKOVEJ DOSKY.
L-DTD materiály nestrácajú svoje čaro ani v súčasnosti. Su to štandardné dosky a zároveň základným materiálom v nábytkárskom priemysle a interiérovom dizajne. Ich základ tvorí drevotriesková doska, ktorá je pokrytá dekoratívnym papierom impregnovaným melamínovou živicou. Sú najrozšírenejším materiálom pre moderný nábytok a sú k dispozícii v rôznych povrchových úpravách, vrátane lesklej, matnej, mierne štrukturovanej a s nádhernými štruktúrami dreva.
CLASIC
MDF (medium density fibreboard) sú dosky s veľmi jemnou homogénnou štruktúrou (jemnejšie ako drevotrieska) a hodia sa tak skvele na výrobu nábytku. Jedná sa o prírodný materiál, pretože sa vyrába bez použitia lepidiel. Táto drevovláknitá doska sa dobre tvarovo aj hĺkovo opracováva vďaka kompaktnej štruktúre. Vyhladený profilovaný povrch MDF dosky sa povrchovo upravuje: fóliovaním (na dosku sa za tepla nalisujú PVC fólie s bohatým výberom štruktúr dreva, uni farieb a imitácii kamenných povrchov a iných povrchov).
KUCHYNSKÉ LINKY CLASIC SÚ VYROBENÉ V PREVEDENÍ KORPUS Z L-DTD LAMINOVANEJ DREVOTRIESKOVEJ DOSKY A PREDNEJ PLOCHY Z FÓLIOVANEJ MDF DOSKY. SÚ NAJČASTEJŠIE PREDÁVANÝMI KUCHYŇAMI VĎAKA ŠIROKEJ PONUKE VÝBERU FÓLIÍ A CENOVEJ DOSTUPNOSTI.
PERFECT
KORPUSY TÝCHTO LINIEK SÚ Z L-DTD LAMINOVANEJ DREVOTRIESKOVEJ DOSKY A PREDNÉ PLOCHY Z LESKLÝCH A MATNÝCH LAKOVANÝCH DOSIEK PERFECT SENSE.
Lakované dosky Perfect Sense sú viac než ako len bežné laminované MDF dosky. Vďaka úplne novému, kvalitnému zušľachteniu predstavujú úplne novú kategóriu v rámci materiálov na báze dreva. Vďaka povrchovej úprave s revolučným procesom UV lakovania sa zreteľne odlišujú od lakovaných dosiek. Ich povrch je odolný proti drobným škrabancom, a  zachováva si tak svoj lesklý efekt.
KUCHYNSKÉ LINKY EXCLUSIV PREDSTAVUJÚ NAJLUXUSNEJŠIU KATEGÓRIU KUCHYNSKÝCH LINIEK SÚ VYROBENÉ V PREVEDENÍ KORPUS Z L-DTD LAMINOVANEJ DREVOTRIESKOVEJ DOSKY A PREDNEJ PLOCHY Z LAKOVANEJ, ALEBO DÝHOVANEJ MDF DOSKY.
EXCLUSIV
Lakované dvierka sa dajú zaradiť do luxusnejšej triedy materiálov. Na vopred upravené MDF dosky sa nanáša v niekoľkých vrstvách pigmentovaný lak, jednotlivé vrstvy sa po jeho zatvrdnutí zbrúsia, čím je dosiahnutá vysoká kvalita povrchu. Konečná úprava je buď matná alebo lesklá. Opticky príjemnejší a tiež ľahšie udržiavateľný je lesklý variant, dajú sa kombinovať tiež rôzne farby v lesklej a matnej úprave.
©2019 BONTEC, s.r.o.
BONTEC, s.r.o.
Přerovská 4109
085 01 Bardejov
Mobil: + 421 919 073 760
Email: obchod@bontec.sk
Web: www.bontec.sk
IČO: 48279447
DIČ: 2120116911
IČ DPH: SK2120116911
Created by Ing. Róbert Ozoroczy
RUSTIKAL
KORPUSY TÝCHTO LINIEK SÚ Z L-DTD LAMINOVANEJ DREVOTRIESKOVEJ DOSKY A PREDNÉ PLOCHY Z MATNÝCH FÓLIOVANÝCH A LAKOVANÝCH MDF DOSIEK.
Frézované MDF predné časti s rôznymi profilmi vytvárajú nádherný rustikálny vzhľad kuchynských liniek.
PREZENTÁCIA KOVANÍ A KOMPONENTOV