O NÁS
                Bontec, s.r.o. je nová firma, ktorá spolupracuje s tradičným slovenským výrobcom nábytku SANAS.

                 Firma BONTEC otvorila nové kuchynské štúdio v Bardejove a to v júny 2016.

                Firma sa zameriava aj na predaj, montáž a servis klimatizácií, dverí a kompletný bytový nábytok.
              Od roku 1955 pod značkou Nový domov, neskôr - od roku 1990 už pod novým názvom  SAbinovská   NÁbytkárska   Spoločnosť   -   SANAS  -  výroba  nábytku  -  pre  domáci a zahraničný trh. Pričom export tvorí dlhodobo podstatnú časť nášho obratu. V súčastnosti expedujeme naše výrobky do Západnej Európy, Ameriky, Číny, Ruska a do štátov Škandinávie.

               V poslednom období firma investovala hlavne do modernizácie strojno-technologických zariadení s dôrazom na ochranu životného prostredia, pričom dnes má na všetkých významných technologických uzloch moderné, elektronicky riadené stroje, ktoré nám umožňujú dosahovať vysoký stupeň kvality opracovania dielcov.

               V nadväznosti na to a vďaka progresívnej práci špičkového tímu pracovníkov vyrábame pre Vás moderný nábytok s vysokým stupňom kvality, funkčnosti a úžitkových vlastností. Sme držiteľmi certifikátu ISO 9001-2008.


               Na rastúce požiadavky a potreby našich zákazníkov pružne reagujeme inováciou výrobného programu a tým napĺňame pre Vás naše obchodné motto:
  Nábytok Sanas - nábytok pre Vás
"Kuchynskú linku Vám navrhneme podľa Vašich predstáv. S odborným usmernením. Z hľadiska ergonómie, praktickosti, noriem a požadovanej kvality a ceny".
BONTEC, s.r.o.                   Přerovská 4109, 085 01 Bardejov                     www.bontec.sk                    www.sanas.sk                    www.facebook.com/bontecsanas
 
©2017 Bontec, s.r.o., Všetky práva vyhradené
Created by Ing. Róbert Ozoroczy