KUCHYNSKÉ LINKY NA MIERU
Plánované kuchynské linky, alebo kuchyne na mieru presne podľa požiadaviek zákazníka. Poradíme, zameriame a navrhneme Vašu novú kuchyňu, presne podľa Vaších predstáv.
Sedačky vyrábame iba z kvalitných certifikovaných materiálov od slovenských a renomovaných európskych dodávateľov látok.
SEDAČKY NA MIERU
Plánujete zariaďovať interiér a chcete si jednotlivý nábytok vyskladať presne podľa seba? Žiaden problém. Sektorový nábytok je pre vás tou ideálnou voľbou. Stačí si len zvoliť preferovanú kolekciu nábytku, ktorá vám dizajnovo najviac padla do oka a čo najviac sa hodí do daného priestoru, a následne si z jednotlivých kusov nábytku vyskladať celú zostavu do miestnosti. V našej ponuke sa nachádzajú desiatky kolekcií sektorového nábytku, z ktorých si zaručene vyberiete aj vy.
SEKTOROVÝ NÁBYTOK
STOLIČKY A STOLY
NA ZAKÁZKU A SEKTOROVÉ
Jedálenské stoličky z bukového masívu sú vyrábané z kvalitne vysušeného bukového masívu s použitím kvalitného spájania a dokonalej povrchovej úpravy. Všetky modely boli otestované skúškou odolnosti čo je zárukou dlhej životnosti bez rizika rozsušenia, alebo deformácie. Pri vybraných modeloch si môžete zvoliť ľubovoľný dekor morenia dreva a ľubovoľnu látku na čalúnenie, aby vám tak stoličky dokonale ladili s Vaším interiérom. Je možné vybrať taktiež stôl na mieru a stoličky, stoly sektorové podľa výberu v štúdiu.
VSTAVANÉ SKRINE
NA MIERU
U nás nájdete vstavané skrine z tých najkvalitnejších materiálov,zárukou profesionálnej a čistej montáže.
Zdravý spánok je základom každého dňa, a preto pre vás vyberáme tie najlepšie postele pre nadobudnutie potrebnej energie. Ponúkame postele manželské, detské, poschodové aj praktické postele s úložným priestorom.
POSTELE A SPÁLNE
KANCELÁRSKY NÁBYTOK
NA MIERU A SEKTOROVÝ
Zariadíme Vám kanceláriu, v ktorej vám to bude myslieť.
Beriete si občas home office, alebo pracujete z domu stabilne? Či si zariaďujete kanceláriu mimo domova? V každom prípade Vám pomôžeme, ako si zariadiť svoj pracovný kútik, aby ste docielili čo najprívetivejšie pracovné prostredie.
©2019 BONTEC, s.r.o.
BONTEC, s.r.o.
Přerovská 4109
085 01 Bardejov
Mobil: + 421 919 073 760
Email: obchod@bontec.sk
Web: www.bontec.sk
IČO: 48279447
DIČ: 2120116911
IČ DPH: SK2120116911
Created by Ing. Róbert Ozoroczy
Interiér a luxusný nábytok na mieru presne podľa Vašich predstáv.
INTERIÉRY NA MIERU